top of page
Вирощування

 

 Яблуневі сади - диво природи, створене руками людини. Окрім краси і аромату квітучого саду, вони приносять нам дуже смачні плоди - яблука. Ми дбаємо про своїх споживачів і вирощуємо тільки екологічно чисті продукти. Яблуневі сади нашої компанії розташовуються в Вінницькій області, найсприятливішому районі для вирощування яблук в Україні. Унікальна висадка яблунь за новими італійськими технологіями дозволяє нам досягти максимально успішних результатів, як в ефективності використання земельних ресурсів, так і в збільшенні плодоносності дерев. А використання сучасних технологій вирощування яблук дозволяє донести до споживача натуральний смак тільки що зібраних яблук.

Зберігання

 

Щоб доставити яблучка до покупців, зберігши їх свіжість і не втративши важливих вітамінів і мікроелементів, ТОВ "Агрокомплекс" Вінниччина" використовує новітнє холодильне обладнання, що дозволяє на довгий термін зберегти свіжість продуктів. Яблука зберігаються при оптимальній температурі, де вони не заморожуються і не пріють, що дозволяє сповільнити процес їх перезрівання. Фахівці підприємства ретельно стежать за станом холодильного обладнання та підтриманням необхідного середовища всередині. Адже правильне зберігання продуктів - пов про вже половина успіху виробництва.

Реалізація

Як відібрати дрібні яблука від великих? Непросте питання, та й ручний метод сортування давно застарів. Світові аграрні технології не стоять на місці і винаходяться все більш ефективні і економічні способи вирішення даної проблеми. На виробництві ТОВ "Агрокомплекс "Вінниччина" використовується голландська установка "Perfect" із сортування яблук. Дана технологія дозволяє сортувати до 5 тонн яблук на годину і калібрувати яблука по діаметру, вагою і кольором. Подача яблук відбувається у водному середовищі, що допомагає уникнути травмування яблук . Настільки ретельний відбір продуктів дозволяє максимально ефективно вибудувати технологію виробництва для кожного конкретного сорту і виду яблук.

bottom of page